Amenity: Przyjazny zwierzętom

37m2 1-4 gości

Skandynawskie wnętrze, minimalistyczne wręcz proste w najlepszym tego słowa znaczeniu. Apartament Seagrass, jest funkcjonalny i przyjemny dla oka, optycznie większy niż jest.

51m2 1-6 gości

W apartamencie Sea Foam połączony został lokalny styl z kreatywną energią. Nowoczesna przestrzeń zachęca do relaksu, spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

37m2 1-4 gości

W tym wnętrzu, doświadczysz znacznie więcej niż zwykły pobyt. Dodatki zastosowane do wykończenia apartamentu, przenoszą Cię do okolicznego lasu, pełnego zieleni i słońca

51m2 1-6 gości

We all live in a yellow submarine… jak w piosence The Beatles, możesz ukryć się w łodzi podwodnej, odpocząć, pomedytować i wypłynąć do świata kiedy tylko zechcesz.

37m2 1-4 gości

Skandynawskie wnętrze, minimalistyczne, bardzo funkcjonalne ale przytulne, dzięki naturalnym materiałom w wykończeniu. Przestrzeń zachęcająca do harmonijnego wypoczynku.

37m2 1-4 gości

Wierzba uznawana jest za romantyczne drzewo, które swoimi wiotkimi gałęziami tworzy zaciszne, skryte miejsce.

37m2 1-4 gości

Czarny dąb zwany polskim hebanem to jeden z najrzadszych i najbardziej ekskluzywnych surowców. Stał się on inspiracją do stworzenia wyjątkowego wnętrza apartamentu.

28m2 1-2 gości

Apartament Lionfish, choć nie jest duży to wyróżnia się urokiem skrzydlicy - pięknej, majestatycznej, ale przy tym z charakterem. 

28m2 1-2 gości

Koralowce nazywane są kwiatami morza, przybierają różne kształty i kolory. Tworzą bezpieczne schronienie dla swoich mieszkańców i są ozdobą podwodnego świata. 

38m2 1-4 gości

W apartamencie Octopus, głównym motywem jest tapeta w stylu starych komiksów z mackami ośmiornicy wyłaniającymi się zza rogu.