Rooms

35m2 1-4 gości

Perły kojarzą się z wyjątkowością, od zawsze są symbolem piękna, delikatności i doskonałości. Wnętrze apartamentu Pearl wyróżnia się swoją delikatną formą i harmo

37m2 1-4 gości

Skandynawskie wnętrze, minimalistyczne wręcz proste w najlepszym tego słowa znaczeniu. Apartament Seagrass, jest funkcjonalny i przyjemny dla oka, optycznie większy niż jest.

51m2 1-6 gości

W apartamencie Sea Foam połączony został lokalny styl z kreatywną energią. Nowoczesna przestrzeń zachęca do relaksu, spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

37m2 1-4 gości

W tym wnętrzu, doświadczysz znacznie więcej niż zwykły pobyt. Dodatki zastosowane do wykończenia apartamentu, przenoszą Cię do okolicznego lasu, pełnego zieleni i słońca

51m2 1-6 gości

We all live in a yellow submarine… jak w piosence The Beatles, możesz ukryć się w łodzi podwodnej, odpocząć, pomedytować i wypłynąć do świata kiedy tylko zechcesz.

37m2 1-4 gości

Skandynawskie wnętrze, minimalistyczne, bardzo funkcjonalne ale przytulne, dzięki naturalnym materiałom w wykończeniu. Przestrzeń zachęcająca do harmonijnego wypoczynku.

37m2 1-4 gości

Wierzba uznawana jest za romantyczne drzewo, które swoimi wiotkimi gałęziami tworzy zaciszne, skryte miejsce.

51m2 1-6 gości

Przytulne wnętrze, które pochłonie Cię jak piaszczysta wydma, otoczy swą delikatnością, odpręży i zregeneruje. 

37m2 1-4 gości

Czarny dąb zwany polskim hebanem to jeden z najrzadszych i najbardziej ekskluzywnych surowców. Stał się on inspiracją do stworzenia wyjątkowego wnętrza apartamentu.